به بازرگانی موبایل کوثر خوش آمدید

لوگو صفحه اول

ارسال رایگان بالای 200 هزار تومان

شارژر فندکی آیرنج مدل cc113 – بازرگانی موبایل کوثر

معرفی محصول

شارژر فندکی ایرنج مدل cc113 موبایل کوثر تولید شرکت آیرنج Irange از کشور چین می باشد که توسط بازرگانی موبایل کوثر-نمایندگی رسمی ایرنج شمالغرب کشور وارد وپخش می شود.

این محصول دارای قابلیت زیاد و قیمت بسیار پایین نسبت به سایر رقبا در بازار می باشد.

امروزه استفاده از خودرو در جوامع رشد چشمگیری داشته و استفاده از تکنولوژی هایی که هم به اتوموبیل و هم به تلفن همراه مرتبط باشند بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

امکانات شارژر فندکی آیرنج مدل cc113

3.1 آمپر واقعی
دارای دو پورت
در دو مدل تایپ سی و میکرو
محصول برند آیرنج با کیفیت بی نظیر
دارای گارانتی 6 ماهه

بررسی امکانات شارژر فندکی ایرنج مدل cc113

3.1 آمپر واقعی


در نقاط مختلف دنیا و حتی در همین ایران عزیزمان ، زمانی که برای خرید وارد فروشگاه ها و مغازه های موبایل و لوازم جانبی می شوید، مشاهده می کنید که روی محصولاتی از جمله شارژر های فندکی نوشته شده 3.1 آمپر ولی متاسفانه درواقعیت 2.4 آمپر هستند. این مورد یعنی شدت جریان بسیار پایین و باعث شارژ با سرعت بسیار پایین می شود.

در دنیای کنونی، هیچکس تمایلی به انتظار بیشتر برای شارژ تلفن همراه خود نمی باشد و از این رو محصولات که این انتظار را برطرف نکنند چندان مورد استقبال مشتریان نیز قرار نمی گیرند. اما شرکت آیرنج با در نظر گرفتن این انتظار، محصولی ارائه داده است که هم با کیفیت باشد و هم انتظار مشتریان را از جهت زمان برطرف کند.

دارای دو پورت

اکثر شارژر فندکی ها تک پورت هستند و تنها قادر به ساپورت کردن یک دستگاه موبایل می باشند. شما این مطلب را در نظر بگیرید که در حالت عادی، یک آقا و یک خانم باهم به مسافرت می روند و از شانس دستگاه موبایل هر دو نیازمند شارژ است.

اگر شارژر فندکی ها تک پورت باشد یک طرف باید منتظر بماند تا دستگاه فرد مقابل شارژ شود و سپس نوبت به او برسد و این خود یک مشکل بسیار بزرگ است.

ولی شارژر فندکی آیرنج مدل cc113 موبایل کوثر دو پورت می باشد و میتواند هر دو تلفن همراه را هم زمان متصل و شارژ کند. بدین صورت یکی از مشکلاتی که اکثر مردم باهاش سر و کار دارند برطرف می شود.

در دو مدل تایپ سی و میکرو

یکی از سوالاتی که ذهن مشتریان را هرچند کم ، درگیر می کند این است که کابل همراه در جعبه ی شارژر فندکی تایپ سی هستش (C) یا micro ؟

باید به این عزیزان در جواب بگوییم که دو مدل از این محصول موجود می باشد. هم تایپ C موجود می باشد و هم micro . پس از این جهت خیال مشتریان راحت باشد و هرکدام را که انتخاب کنند ارائه می شود.

دارای گارانتی 6 ماه

می رسیم به بحث شیرین ضمانت و گارانتی که تقریبا دغدغه ی همه ی مردم می باشد. ضمانت یا گارانتی برای اثبات اصالت و کیفیت محصول به مشتری لازم و واجب می می باشد. این محصول همانند دیگر محصولات شرکت آیرنج دارای گارانتی 6 ماه می باشد

6 ماه گارانتی، درصورت کوچکترین ایرادی برای تعویض یا تعمیرش فروشنده و شرکت مسئول می باشد به همین خاطر باخیال راحت مشتریان می توانند از این محصول بهره مند شود.

در مجموع

اگر قصد خرید یک شارژر فندکی با کیفیت و کارایی بالا و قیمت مناسب را دارید حتما این محصول که در بازرگانی موبایل کوثر موجود می باشد را به شما پیشنهاد می کنیم.