به بازرگانی موبایل کوثر خوش آمدید

لوگو صفحه اول

ارسال رایگان بالای 200 هزار تومان

کابل شارژ تایپ سی Irange مدل dtl014 – موبایل کوثر

معرفی کلی کابل شارژ تایپ سی Irange مدل dtl014

کابل شارژ تایپ سی Irange مدل dtl014 موبایل کوثر، یکی دیگر از محصولات بی نظیر و با کیفیت شرکت بزرگ آیرنج می باشد که این روزها مورد استقبال و رضایت مشتریان قرار گرفته و بازار داغی برای خودش دست و پا کرده است. این محصول هم اکنون در بازرگانی موبایل کوثر به وفور یافت می شود و در عین کیفیت بالا قیمت بسیار پایین و مناسبی دارد و نسبت به رقبا از امتیاز بالاتری در این زمینه برخوردار است.

امکانات محصول

جنس بدنه سیلیکونی ژله ای

تایپ سی

رنگ بسیار جذاب

فست شارژ

گارانتی شرکتی آیرنج به مدت 6 ماه

بررسی امکانات محصول

جنس بدنه سیلیکونی ژله ای

کابل شارژ تایپ سی Irange مدل dtl014 موبایل کوثر، دارای بدنه ای سیلیکونی ژله ای است که جلوی سفتی بیش از حد و شکنندگی کابل را می گیرد. برای مشتریان و مردم عزیز کیفیت بدنه یکی از اولویت های خرید و استفاده از محصولات بوده و شرکت آیرنج با در نظر گرفتن این مسئله ی مهم اقدام به تولید چنین محصولی با این کیفیت عالی کرده است.

تایپ سی

با گذشت زمان و پیشرفت گوشی های اندروید، نوع درگاه اتصال گوشی ها از میکرو به تایپ سی تغییر پیدا کرده. و تقریبا تمام گوشی های اندروید که از 2018 به امروز تولید شده اند دارای چنین درگاه اتصال می باشند. به همین جهت سهم تایپ سی در کابل های USB تولیدی در شرکت ها، حدود 90% می باشد.

شرکت آیرنج هم، همانند دیگر برندها در تولید کابل های خود این مسئله را مد نظر گرفته. و اقدام به تولید کابل های تایپ C کرده است.

رنگ بسیار جذاب

کابل شارژ تایپ سی Irange مدل dtl014 در رنگ های جذاب مختلف از جمله صورتی و سبز تولید شده است. این تنوع رنگ یکی از مواردی می باشد که مورد پسند مشتریان می باشد و چنین مسئله ای یکی از نکات مثبت و قابل توجهی است که شرکت آیرنج مد نظر گرفته است.

فست شارژ

فست شارژ بودن شاید مهم ترین نکته ای باشد که مشتریان مد نظر می گیرند. چون در این جامعه با این مشکلات مشغله های کاری و به دلیل استفاده ی تقریبا تمام وقت از تلفن همراه، مردم تمایل زیادی به شارژ شدن سریع گوشی های خود دارند.

شرکت آیرنج با اعمال این آپشن به محصول خود، این دغدغه ی ذهنی مشتریان خود را رفع کرده است.

گارانتی شرکتی آیرنج به مدت 6 ماه

می رسیم به بحث شیرین ضمانت و گارانتی که تقریبا دغدغه ی همه ی مردم می باشد. ضمانت یا گارانتی برای اثبات اصالت و کیفیت محصول به مشتری لازم و واجب می می باشد. این محصول همانند دیگر محصولات شرکت آیرنج دارای گارانتی 6 ماه می باشد

6 ماه گارانتی، درصورت کوچکترین ایرادی برای تعویض یا تعمیرش فروشنده و شرکت مسئول می باشد. به همین خاطر باخیال راحت مشتریان می توانند از این محصول بهره مند شود.