به بازرگانی موبایل کوثر خوش آمدید

لوگو صفحه اول

ارسال رایگان بالای 200 هزار تومان

بازرگانی موبایل کوثر، مرجع پخش محصولات آیرنج شمالغرب کشور

معرفی بازرگانی موبایل کوثر

بازرگانی موبایل کوثر ، به عنوان یک مرجع بزرگ پخش لوازم جانبی موبایل در شمالغرب کشور شروع به فعالیت کرده. و این فعالیت منحصر به فروش حضوری نمی باشد.

با توجه به شرایط کرونایی کشور، این مجموعه با هم فکری لازم فعالیت خود را در شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام ، تلگرام و فروش آنلاین در سایت موبایل کوثر، با قدرت شروع و پیگیری می کند. تا محصولات با کیفیت و ارزان خودرا به مردم در سراسر کشور معرفی و ارسال نماید.

در این شرایط بد اقتصادی که قدرت خرید مردم به شدت دچار کاهش شده. و عده ی کثیری از بازاریان حتی در بازار موبایل، با سوء استفاده از این شرایط اقدام به تعیین حاشیه ی سود بالای 150 درصد هم می کنند. و نبود مرجع رسیدگی به این شرایط، مشکل را برای مردم عزیز ایران چندین برابر سخت تر کرده است.
مسئولین و پرسنل عزیز بازرگانی موبایل کوثر در این موقعیت با هم فکری لازم اقدام به کاهش شدید قیمت در محصولات خود و تناسب بندی با قدرت خرید مردم کردند. تا مردم محصول با کیفیت و با قیمت مناسب استفاده کنند.

محصولات برند آیرنج

در این میان نام برندی به گوش می رسد که شاید کمتر کسی شناخت کافی از این برند داشته باشد. آیرنج برندی از کشور چین، با تولید محصولات بی نظیر و بسیار ارزان از جمله انواع هندزفری، شارژر، پاوربانک، کابل، باتری و… آرام آرام درحال پیشروی در بازار های ایران و رقابت با برندهای دیگر می باشد.

پیشبینی موفقیت آیرنج بسیار راحت است. زیرا محصولاتی که کیفیت عالی و قیمت پایین و به دور از طمع ورزی و کلاهبرداری باشد. موفقیت برای آن در این زمان کاملا قطعی است.

دریافت نمایندگی پخش محصولات آیرنج در کشور توسط بازرگانی موبایل کوثر

بازرگانی موبایل کوثر به عنوان یکی از مراکز بزرگ پخش لوازم جانبی موبایل در شمالغرب کشور، با استقبال از محصولات برند آیرنج با عقد قراردادی رسما نمایندگی پخش این محصولات را به دست گرفت.

هم اکنون بازرگانی موبایل کوثر یک مرجع بزرگ پخش محصولات آیرنج می باشد و آماده ی همکاری با تمام عزیزان در این صنف می باشد.